ART / Oil paintings / Oil painting 10376054
nr 1037 6054
OIL PAINTING
Oidentifierad konstnär, England, 1800-tal, Ravin med porlande vatten, signerad E Baker, duk 70x51, två lagningar.
Oidentifierad konstnär, England, 1800-tal, Ravin med porlande vatten, signerad E Baker, duk 70x51
Condition: två lagningar
4000
SEK 1000
Monday May 16 2016
at 18:58:55
16/5 18:07:25